wzór konspektu pracy maturalnej
Serwis znalezionych haseł
 
Cytat
Daje się dla samego dawania, a nie po to, by otrzymać coś w zamian. Richard Carlson: Nie zadręczaj się drobiazgami
Home exim TLS Exa Drive exim trade
 
  Witamy

Solidarity in Poland - made by Kamil Kasner

Temat: Sprzedam tanio solidną pracę 20/20 punktów
Witam
tegorocznym maturzystom mam do polecenia moją pracę maturalną. Praca jest ogólnie na temat polskich pieśni narodowych. Jest to super temat bo nie opiera się on na żadnych lekturach. Polecam dla tych co chociaż trochę lubią historię. Oferuję Wam wzór mojej pracy bo używanie oryginału jest nielegalne. Nauczyciele i tak wiedzą że ten system matury ustnej się nie sprawdza bo prace można kupić na każdym kroku i sami także na tym dorabiają. No to tyle jeśli chodzi o jakieś ewentualne paragrafy na mnie xD. Mam listę stron internetowych i książek na których można się opierać i stworzyć bibliografię podmiotu i przedmiotu oraz gotową bibliografię i konspekt. Jedną książkę mogę nawet odsprzedać całkowicie lub udostępnić. Mam także dwie inne do wglądu. Maturę ustną zdałem celująco, a pytania do tego tematu były proste ponieważ nauczyciele nie znają książek zawartych w prezentacji bo nie są lekturami! Naprawdę niepozorny temat a bardzo dobry.Serdecznie polecam. Za wzór mojej pracy chciałbym 40 zł. Dochodzi też lista książek i stron internetowych, ale to można dogadać. Naprawdę zaoszczędzicie sporo czasu na szukanie pozycji w bibliotece i wypisywanie autorów ISBNów itp....
Zainteresowanych zapraszam na maila. Tam możecie dowiedzieć się jaki jest cały szczegółowy temat prezentacji i możemy się dogadać Warto wybrać temat już teraz i zaklepać go sobie u nauczyciela lub jeśli nie ma go na liście w Twojej szkole zgłosić go jako autorski.
carbon44@wp.pl
Źródło: forum.matura.pl/viewtopic.php?t=15328Temat: SPRZEDAM PREZENTACJĘ MATURALNĄ - TANIO!!
Sprzedam pracę maturalną na temat "Motyw rycerza i rycerskiej walki. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych tekstów z różnych epok." Praca + Konspekt + Cytaty Cena 70 zł.Za część ustną J.polskiego (na podstawie tej pracy) dostałem 80%, lecz nie użyłem wszystkich cytatów (stres).Zainteresowanych proszę o kontakt speed901@wp.pl Pracę przesyłam na maila po zaksięgowaniu pieniążków na moim koncie."Kupowanie prezentacji maturalnej w Internecie jest jak najbardziej legalne, pod warunkiem, że taka praca posłuży Ci jedynie jako wzór i przykład do stworzenia własnej, indywidualnej prezentacji maturalnej." Pozdrawiam Serdecznie.
Źródło: forum.matura.pl/viewtopic.php?t=15053


Temat: MATURA 2006
" />pilnie poszukuje jakiegoś wzoru na konspekt do matury ... chodzi mi o to jak ma wyglądać taka praca (wzór). Z góry dzięki!
Źródło: forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?t=3527


Temat: Matura
" />trzeba odsiwezyc ten topic..

wie ktos jak sie pisze "konspekt prezentacji maturalnej na j.polski " ? :>

prace na polski zdobyłem, teraz musze zrobic jej konspekt.. ma ktos jakis wzor ? czy cos ?
Źródło: fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?t=2009comp
Solidarity in Poland - made by Kamil Kasnerwzory wypowiedzenia z pracy przez pracownika Wzór pisma o pracy stażysta wzory pozwu do sądu pracy Wzór skargi do sądu pracy wzór podania o wypowiedzenie pracy wzór odwołania wypowiedzenia z pracy wzór świadectwa pracy po niemiecku
 • zyczenia wiersze dla edukacji
 • kartuzy urzad pracy
 • polkon spolka z
 • deutsche banc
 • bart 71 zjadam cie patrys diss
 • Cytat

  Aby istnieć, trzeba uczestniczyć. Antoine de Saint-Exupéry (1900-1944)
  Eadem aut turpia aut honesta - te same postępki mogą być albo haniebne, albo szlachetne. Seneka
  Aby być pewnym trafienia w cel, najpierw strzelaj, a cokolwiek trafisz nazwij celem. Ashleigh Brilliant
  Gdyby jajko miało inną formę, życie kury byłoby potworne. Tuwim Julian (1894 - 1953)
  De mortuis nihil nisi bene - o zmarłych dobrze albo wcale (mówić). (mówić). (mówić)

  Valid HTML 4.01 Transitional

  Free website template provided by freeweblooks.com